Zalety rozwiązań od WP Energy

Własne ekipy monterskie

Profesjonalne podejście instalatorów z wieloletnim doświadczeniem. Posiadane uprawienia i wiedza pozwalają wykonać instalacje zgodnie z prawem, norami budowlanymi. Własne ekipy monterskie pozwalają w krótkim czasie wykonać usługę.

Najwyższa jakość oferowanych komponentów

Panele fotowoltaiczne, inwertery, podzespoły instalacji kupujemy od najlepszych producentów na świecie. Oferowana instalacja jest projektowana tak aby zaspokoiła potrzeby energetyczne gospodarstwa domowego i firmy. Instalacja może być zamontowana na dachu jak i na gruncie. Dobór wysokiej jakości komponentów jak również własne ekipy monterskie pozwalają wykonać instalację na najwyższym poziomie.

Instalacja PV zwraca się w 5-7 lat. Gwarancja na 25 lat

Wybierz ofertę z bezpieczną i z długą gwarancją. Propozycja od WP Energy to aż 25 lat gwarancji na sprawność paneli fotowoltaicznych. Instalacja fotowoltaiczna może pracować nawet przez 30-40 lat. Darmowa energia elektryczna po zwrocie instalacji będzie jeszcze produkowana przez około 29 lat.

Rata za instalację lepsza niż rachunek za energię. Zwrot z inwestycji na poziomie 5-7 lat

System PV może być zostać sfinansowany kredytem. Rata kredytu będzie zbliżona rachunkowi za energię. Współpracujemy z instytucjami finansowymi pomożemy Tobie. Zmień ratę za prąd na wygodną ratę. Pozwól twojej instalacji zarabiać.

Monitoruj swoją elektrownie słoneczną w każdym miejscu na świecie

Indywidualna aplikacja dobrana do twojej instalacji pozwala obserwować produkcję energii elektrycznej. Monitorowanie pozwala serwisowi WP Energy  szybką reakcję.