Klienci indywidualni

Firma WP Energy Sp. z.o.o. stara się dla Państwa przygotować zawsze szeroką ofertę rozwiązań, które pomogą zaoszczędzić pieniądze. Dla tego staramy się ciągle poszerzać nasze możliwości jeżeli chodzi o usługi, jak i kompetencje naszych pracowników.

farmy fotowoltaiczne budowa pomorskie

Instalacje fotowoltaiczne to przede wszystkim stabilne źródło zasilania dla Twojego domu. Rosnący trend na ekologiczne wykorzystanie zasobów naturalnych wiąże się z szerokimi możliwościami uzyskania wsparcia na budowę i rozwój „własnej elektrowni”.

Oblicz swoje zapotrzebowanie na energie elektryczną i dowiedz się jakiej mocy paneli PV potrzebujesz.

Stacje ładowania stają się coraz liczniejsze ze względu na wzrost popularności samochodów elektrycznych w Polsce. Choć odsetek aut napędzanych za pomocą energii elektrycznej pozostaje wciąż niewielki w stosunku do tradycyjnych pojazdów spalinowych, Polacy deklarują chęć posiadania bardziej ekologicznego, a przy tym również ekonomicznego auta.

Powietrzna pompa ciepła może dostarczać efektywnych rozwiązań grzewczych i chłodzących dla domu, szczególnie w cieplejszym klimacie. W obecnych czasach nie jest już konieczne, aby techniki grzewcze i chłodzące opierać na paliwach kopalnych. Co ważne, powietrzne pompy ciepła są zależne od odnawialnych źródeł energii, a tym samym przyczyniają się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla, co nie byłoby możliwe w przypadku tradycyjnych technologii.

Magazyn energii zatrzymuje nadwyżke energii, czyli zasób, którego nie jesteśmy w stanie w spożytkować w ramach normalnego zapotrzebowania naszego gospodarstwa domowego.

Klimatyzator zapewnia odpowiedni odpowiedni komfort termiczny jest niezbędnym warunkiem efektywnej pracy. Nie tylko powoduje on, że pracownicy czują się lepiej w miejscu pracy, ale także są mniej zmęczeni i są w stanie skupić się na swojej pracy, nie myśląc o tym czy jest gorąco.

Instalacja wodno-kanalizacyjna to powiązany ze sobą zespół elementów, który służy do zaopatrywania w wodę dany obiekt oraz zgromadzania i odprowadzania z niego ścieków. Zarówno dostarczanie wody, jak i odprowadzenie ścieków musi być niezawodne, a instalacja kanalizacyjna musi pracować bezawaryjnie i sprawnie.

Ogrzewanie podczerwienią jest obecnie najbardziej ekonomiczną metodą ogrzewania. Dzięki niej możemy obniżyć zużycie energii od 30% (w sezonie grzewczym) do 70% (w sezonach przejściowych), w zależności od doboru urządzeń, powierzchni grzewczej oraz klasy ocieplenia budynku ( jak dopasować panele na podczerwień znajdziesz w punkcie poniżej). Za sprawą ogrzewania podczerwienią, pobrana energia elektryczna w całości przetwarzana jest przez urządzenie grzewcze na energie cieplną.

Piec indukcyjny to nic innego a piec elektryczny wykorzystujący zjawisko indukcji magnetycznej. Wsad kotła nagrzewa się wskutek przepływu przez niego tzw. prądów wirowych, które wytwarzają się w w substancji przewodzącej prąd, znajdującej się w zmiennym polu magnetycznym.