Sukcesy

WP Energy to firma, która z sukcesami działa na rynku fotowoltaicznym. Nasza działalność skupia się na pozyskiwaniu gruntów pod budowę wielkopowierzchniowych elektrowni fotowoltaicznych i wiatrowych, przygotowaniu projektów, a kolejno rozwoju tych projektów w zakresie montażu oraz eksploatacji instalacji. Projekty mogą w pełni być finansowane z kredytów bankowych. Dysponując odpowiednim zapleczem technicznym oraz kadrą doświadczonych specjalistów skutecznie rozwijamy nasze portfolio zapewniając naszym partnerom maksymalne zyski i bezpieczeństwo.

Nie bez powodu nasza firma uważana jest za najlepszy wybór na długoterminową przyszłość. W WP Energy zarządzamy dzierżawami powierzonymi nam na okres 29 lat. Jesteśmy dumni ze swojej reputacji profesjonalnego i wiarygodnego partnera. Rozwijamy się w sektorze odnawialnych źródeł energii, aby zabezpieczyć przyszłość ludzkości.

Miesięcznie pozyskujemy średnio 100 działek pod budowę farm fotowoltaicznych i wiatrowych, zaś w opracowywanych koncepcjach pod budowę farm PV i Wind posiadamy już około 7 GW mocy, co pokazuje dobitnie skalę naszej działalności. W WP Energy stawiamy na kompleksową realizację inwestycji fotowoltaicznych.