Poznajcie nas bliżej!

Jesteśmy ekspertami z zakresu kompleksowych rozwiązań energetycznych i cieplnych dla domów, firm, instytucji publicznych, samorządów i gospodarstw rolnych. Nad kompleksową obsługą potrzeb Klientów codziennie czuwają specjaliści firmy z całej Polski. To eksperci z zakresu energetyki i elektryki, a także inżynierowie budownictwa i monterzy.

Poznajcie kilku z nich:

mgr inż. Cezary Kirczuk
Kierownik Działu Realizacji

Cezary, swoją edukację zgłębiał na Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie, w ramach której był jedynym z Polski laureatem międzynarodowego konkursu i odbył staż na uczelni York University w Kanadzie. Uczelnie ukończył z tytułem mgr. inż. Inżynierii ciepła ze specjalizacją Eko energetyka oraz inżynier Metalurgii. 
Doświadczenie zdobywał w największych firmach branży OZE.

„Szalenie ambitny, zaangażowany i mądry człowiek, o ogromnym potencjale, proaktywny, realizujący wyznaczone cele, z entuzjazmem podchodzący do wyzwań. Cezary jest filarem Zespołu, jestem dumny, że pracuje właśnie z nami” – to mówi nam o Cezarym, prezes WP Energy.

Jeśli chcesz by Cezary osobiście zajął się realizacją Twojego projektu, skontaktuj się z nim:
T: +48 530 857 253
M: cezary.kirczuk@wpenergy.pl

inż. Robert Pontus
Kierownik działu ds. Projektów Development PV & Wind

Robert jest absolwent Politechniki Gdańskiej kierunku Fizyka Techniczna ze specjalizacją Inżynieria Odnawialnych Źródeł Energii. Jest osobą o zacięciu technicznym, majsterkowiczem, pasjonatem przyrody, z której chce pozyskiwać zieloną energię.

W WP Energy sp. z o.o. zajmuje się rozwijaniem projektów wielkoskalowych, przygotowywaniem dokumentacji niezbędnej do realizacji budowy farm fotowoltaicznych i wiatrowych.

Napisz do Roberta, aby to on zajął się Twoją sprawą:
T: +48 530 246 465
M: robert.pontus@wpenergy.pl

Mgr inż. Karolina Sumionka
Dyrektor Działu Handlowego

Karolina to absolwentka Politechniki Gdańskiej na kierunku Technologii Ochrony Środowiska – inżynier Chemii oraz magister Inżynierii Środowiska na Wydziale Budownictwa. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe pedagogiczne. Jej hobby to podróże, dobre jedzenie, kino niezależne oraz aktywny tryb życia.
 
W WP Energy Sp. z o.o. Karolina prowadzi grupy sprzedażowe oraz pomaga swoim Klientom wybrać najlepsze rozwiązanie w celu optymalizacji i bilansowania wydatków odnośnie energii elektrycznej oraz ogrzewania.
Ponadto prowadzi szkolenia na terenie całego kraju z programów dotacyjnych takich jak Czyste Powietrze, Mój Prąd, Moje Ciepło, Agroenergia, itd.
 

Zadzwoń do Karoliny i dowiedz się od niej o naszych produktach i programach dotacyjnych:
T: +48 789 187 028 
M: karolina.sumionka@wpenergy.pl 

Gabriela Czarna
Młodszy Specjalista Działu Realizacji

Gabriela Czarna jest ambitną studentką technologii chemicznej na Wydziale Energetyki i Paliw AGH. Jej głębokie zainteresowania skupiają się na tematyce energetyki odnawialnej w szczególności energetyce jądrowej. Dodatkowo, pełni rolę członka zarządu koła energetycznego, co świadczy o jej aktywnym udziale w życiu akademickim oraz społeczności związanej z energetyką.

Obecnie pracuje w dziale realizacji, gdzie prowadzi działalność marketingową oraz nawiązuje współpracę z zagranicznymi firmami. Jej zadania również obejmują projektowanie systemów fotowoltaicznych i schematów pomp ciepła, a także sporządzanie ofert dostosowanych do potrzeb i oczekiwań klientów.

Chcesz skontaktować się z Gabrielą? 
T: +48 530 946 225
M: gabriela.czarna@wpenergy.pl

Wojciech Pozorski
Prezes WP Energy Group

Wojciech to współtwórca i obecnie Prezes między innymi spółki WP Energy Sp. z o.o.. To wizjoner, który nie boi się ryzyka. Wyznaczane przez niego cele sytuowane są wysoko ponad przyjęte standardy. Jak mówią pracownicy o Wojtku: „Cieszymy się, że trafiliśmy na takiego Pracodawcę. To osoba, która daje nam energię do działania i szansę na rozwój. Dobrze jest pracować z osobą z taką wiedzą i doświadczeniem jak Wojciech”.

Struktury jego spółek prężnie rozwijane są o świetnych fachowców, posiadających wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie kompetencje.

Chcesz skontaktować się z Wojciechem? 
M: wojciech.pozorski@wpenergy.pl